Ostello Alfieri

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Πεζοπορία

Το χόστελ απέχει 2 χλμ. από το κέντρο του Τορίνο και 2 χλμ. από Μουσείο Αιγυπτιακών Αρχαιοτήτων. Το Ostello Alfieri περιλαμβάνει ένα κοινόχρηστο δωμάτιο με δωρεάν Wi-Fi και Wi-Fi.

Το κατάλυμα αποτελείται από 42 δωμάτια. Τα δωμάτια διαθέτουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Αυτό το κατάλυμα είναι περίπου 25 λεπτά με τα πόδια μακριά από Πλατεία Piazza Castello. Η τοποθεσία είναι κοντά σε Gagliardi Art System Srl. Οι επισκέπτες μπορούν να δοκιμάσουν ασιατική κουζίνα σε Gran Buffet που απέχει 350 μέτρα. Το αεροδρόμιο ΤορίΝου βρίσκεται περίπου 15 χλμ. μακριά.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Ostello Alfieri Τορίνο
Bamboo Eco Hostel
Τιμή μόνο για κινητά

Bamboo Eco Hostel

411 μ από το κατάλυμα
USD 30 USD 27
ανά νύχτα
Open011
Τιμή μόνο για κινητά

Open011

7.4
Καλό 1214 σχόλια
896 μ από το κατάλυμα
USD 23 USD 21
ανά νύχτα
In Centro In Pochi Minuti Con Tram Sotto Casa
Τιμή μόνο για κινητά

In Centro In Pochi Minuti Con Tram Sotto Casa

4.0
Αξιοπρεπές 27 σχόλια
988 μ από το κατάλυμα
USD 30 USD 27
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΤορίΝου
    14 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Porta Susa Train station
    2,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Δραστηριότητες

    • Πεζοπορία

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Δωμάτιο με θυρίδες
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
    • Υπηρεσίες καταστημάτων
    • Happy hour

    Στην κουζίνα

    • Κοινόχρηστη κουζίνα

    Παροχές για παιδιά

    • Επιτραπέζια παιχνίδια

    Αναψυχή

    • Ζωντανή ψυχαγωγία
    • Κήπος
    • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης

    Παροχές για ΑμεΑ

    • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Ταράτσα

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Ανελκυστήρας
    • Πυροσβεστήρες

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 19:00
    Check-out: από 07:00 έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια είναι η ώρα της άφιξης/αναχώρησης από/σε το Ostello Alfieri;
      Οι πελάτες του το Ostello Alfieri πρέπει να έρθουν όχι αργότερα από τις 19:00 και να αναχωρήσουν μέχρι τις 10:00.
    • Πόσο κάνει η διαμονή στο Ostello Alfieri;
      Η διαμονή στο Ostello Alfieri κοστίζει 25€ για ένα βράδυ.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΤορίΝου
    14 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Porta Susa Train station
    2,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Ostello Alfieri Τορίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο